Kompleksowa ochrona
ubezpieczeniowa dla firm z branży transportowej

Umowa Flotowa, OC Przewoźnika, OC Spedytora, Cargo

Zaangażowanie, partnerstwo
indywidualne podejście

Przygotowanie oferty, pełna obsługa i administracja umów

Kompleksowa obsługa
klientów indywidualnych

Niskie ceny, szeroka oferta, wygodna lokalizacja biura

Blisko 15 lat współpracy
z firmami transportowymi

Nasi klienci to flota 8.500 samochodów ciężarowych

ZARZĄDZASZ FLOTĄ ? zapytaj o ofertę
796 633 300
 
Blisko 15 lat współpracy z firmami transportowymi

To najlepsza rekomendacja. Działając na rynku ubezpieczeń zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów, którzy korzystają z naszych usług od wielu lat. Dzięki indywidualnie dopasowanej ofercie, elastycznemu podejściu do potrzeb rynku, atrakcyjnym stawkom -  jesteśmy jedną z najbardziej konkurencyjnych firm na rynku.

 
Nasi Klienci to flota 8500 samochodów ciężarowych.

Liczby mówią same za siebie. Dbamy o bezpieczeństwo flot na drogach całej Europy. Dzięki bogatym pakietom ubezpieczeń gwarantującym pomoc wtedy kiedy jej potrzebujesz. Oprócz standardowych polis zapewniamy ubezpieczenia specjalne przeznaczone dla klientów działających w specyficznych branżach.

 
Kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa.

Nasze usługi to nie tylko oferta dla firm. Pax Expert to również unikalne usługi, produkty ubezpieczeniowe nie dostępne w innych agencjach ubezpieczeniowych - atrakcyjne pakiety ubezpieczeń na życie Signal Iduna, ubezpieczenia grupowe, płatność za polisy rozłożone nawet na 11 rat. Potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu. Jeśli poszukujesz czegoś specjalnego w zakresie ubezpieczeń - skontaktuj się z z nami.

 
W ofercie produkty 15 renomowanych ubezpieczycieli.

Nie mamy ograniczeń. Szukamy zawsze najlepszych ofert. Dzięki współpracy z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi nasza oferta chroni Państwa  bezpieczeństwo również w nietypowej sytuacji czy branży.

MAJOCH - serwisowanie opon i pojazdów

Serwis opon i pojazdów

24h/7 Serwis mobilny obsługa drogowa
samochodów osobowych oraz pojazdów ciężarowych

Ubezpieczenie grupowe Kamionka Wielka, ubezpieczenie mieszkania Korzenna, OC działalności Nawojowa, Proama Małopolskie, wypowiedzenie OC Stary Sącz